Babil Bungalowda Kalmanın Avantajları Neler?

Blog Image

Bungalowlar rahat olabilir, ancak bunun yanında birçok başka avantajı da beraberinde getirir:

Hareketliliğe uygundurlar. Bungalovlarda genellikle merdiven bulunmadığından hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler için hareket kolaylığı sunar. Merdivensiz tasarım, merdivenlerle ilgili herhangi bir kazadan kaçınmak isteyen küçük çocukları olan ev sahipleri için de avantajlı.

Daha fazla mahremiyet sunarlar. Bungalovlar genellikle banliyö mahallelerinde büyük arsalar halinde inşa edilir. Bu ek boşluk, ev sahiplerine yığılmış şehir konutlarından çok daha fazla mahremiyet sağlar. mahremiyeti artırmak için alçak mülkün etrafını çalılık ve benzeri bir bitki örtüsü ya da bambu çubuklarla çeviriyor. Böylece veranda da size özel jakuzinizi de ya da bahçede size özel havuzunuza rahatlıkla girip keyif yapabilir, bu keyfi yaparken gökyüzünü ve doğayı da özgürce izleyebilirsiniz. 

Gruplar ve aileler için daha iyi bir seçenek

Farklı katlarda olma olasılığı olan ayrı otel odalarına sahip olmak yerine. Bungalovlar aileler kadar birlikte seyahat eden arkadaşlar için daha iyi bir seçenek olabilir.

Etrafta başkaları olmadan hepinizin birlikte vakit geçirebileceği ortak alanları olan bir eviniz olacak. Dikkatiniz dağılmadan tatilinizin tadını çıkarma mahremiyetine sahipsiniz.

Bungalovlar size bir otelden alamayacağınız bir yerel yaşam tarzını deneyimleme fırsatı verecektir.